POZOR: Zákon vyžaduje, věnovat pozornost zpětným zrcátkům, stávajících nákladních vozidel. Všechna nákladní vozidla s celkovou hmotností nad 3,5 tuny musí být před dubnem 2009 vybavena širokoúhlými a “chodníkovými” zrcátky (zpětnými zrcátky zohledňujícími takzvaný mrtvý úhel). 


Online

Právě připojeni - hostů: 3 
Home Zajímavosti
VTÍPEK pro dobrou náladu PDF Tisk Email
Středa, 07 Červen 2017 08:29

Na rovném úseku sjel autobus do příkopu."jak se to mohlo stát?" ptá se policista řidiče."Nemám tušení, zrovna jsem vzadu vybíral  jízdné!"

 
Příprava klimatizace na jaro a léto PDF Tisk Email
Středa, 07 Červen 2017 08:08

KLimatizace si péči zaslouží!!!!

Přinejmenším jednou za 2 roky , před nástupem jarní a letní sezóny , klimatizaci dopřejte péči v servisu. Doplnění  je dobré nejen pro naše auto, ale i pro Nás. Klimatizace vozu reaguje na bakterie a plísně jako mucholapka. Příčinou je fakt, že na jejích součástech se usazuje vlhkost . Bakteriím a plísním se ve vlhkém prostředí daří a proto jich v klimatizaci sídlí až 7x více než venkovním prostoru. Stačí pak pustit ventilátor a nebezpečné mikroorganismy se dostanou do vnitřku auta a my je pak vdechujeme. Zvláště nebezpečné je to pro malé děti. Nečekejte pro to na zápach z klimatizace. Prvním varovným signálem je pálení očí, pálení v krku a nucení ke kašli. Pak je třeba provést antibakteriální ošetření klimatizace. Na naší prodejně si můžete koupit výrobek od firmy AUTOLAND , který Vám jednoduchým použitím zajistí během 10minut vyčištění klimatizace od bakterií, plísní i tabákového kouře. Cena tohoto výrobku je 131,- Kč. Za to nám Naše zdraví přeci stojí!!!!!!

 

 
TRESTNÉ BODY PDF Tisk Email
Středa, 07 Červen 2017 07:40

Nejsou body , jako body !!! Zabodovat můžete ve sportovním závodě, na pracovní poradě , ale i doma , typem na super dovolenou. Horší je jiná sbírka bodů - za dopravní přestupky.

Kolik bodů vlastně máme??? Pokud nemáte úplně čisté svědomí, zajděte si na nejbližší pobočku Czech Pointu  / Českou poštu /. Právě tady Vám vystaví za poplatek 100,- Kč výpis z bodového hodnocení řidiče. Musíte předložit doklad totožnosti a zaplatit poplatek.Je dobré čas od času to udělat. Ztráta řidičského průkazu může přijít jako blesk z čistého nebe!!!!

 
OCENĚNÍ RENAULT TRUCKS PDF Tisk Email
Pátek, 03 Červenec 2015 12:05

Unikát si připsala společnost RENAULT TRUCKS, jejímu týmu designerů se podařilo získat prestižní ocenění britské organizace British Design & Art Direction za atypický design nové modelové řady trucků. Ta je zaměřena především na úsporu paliva a tomu odpovídá také plnění normy Euro 6 u všech motorů nově nabízených truců. Vrcholem řady je model T s 520 koňovým motorem DTI 13 pro dálkovou přepravu. Oproti předchozí generaci je úspornější na palivo až o 5%. Další novinky Vám budeme přinášet v našich článcích ......

 


Anketa

Jakou značku nákladních automobilů upřednostňujete?
 

Reklama

Aukro.cz
SEO Rozcestník


Poslední novinky

Nejpopulárnější

iPůjčka
CZIN.eu

Copyright © 2010 vivatruck.eu. All Rights Reserved.
+420 777 339 823 ; info@vivatruck.eu